
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Active |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Mounting Style | Surface Mount |
| lead free status | Lead Free |
| Number of Channels | 1 |
| Slew Rate | 6 kV/µs |
| operating temperature | -40.0 °C to 85.0 °C |
| pin count | 24 |
| rohs status | Compliant |
| case package | WQFN |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | -40 dB |
| Operating Supply Current | 100 mA |
| Gain Bandwidth Product | 2.4 GHz |
| Input Voltage Noise Density | 2.3 nV/sqrt Hz |
| Amplifier Type | Differential |
Stock: 679
Distributors
pcbx
Unit Price$7.10276
Ext.Price$7.10276
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.10276 | $7.10276 |
| 10 | $6.25210 | $62.52100 |
| 25 | $6.08881 | $152.22025 |
| 50 | $5.83337 | $291.66850 |
| 100 | $5.58867 | $558.86700 |
| 300 | $5.39421 | $1618.26300 |
| 500 | $5.20652 | $2603.26000 |
| 1000 | $4.33022 | $4330.22000 |
